Volné pozice


Volné pozice ve společnosti McDermott

Volné pozice v jiných společnostech (mimo McDermott)

Níže naleznete seznam aktuálně obsazovaných pozic pro naše externí klienty. Volné pozice pro společnost McDermott naleznete na levé straně této stránky. Více o externím náboru a vztahu k McDermott najdete zde.

×

Veškeré náborové aktivity společnosti McDermott jsou vyčleněny do dceřinné personální agentury Lutech Resources. Ta je hlavní tváří náboru talentů a její zkušení specialisté zastřešují a reprezentují McDermott ve všech svých aktivitách. Šli jsme však ještě trochu dále, abychom mohli využívat naší synergie naplno, Lutech Resources poskytuje služby v oblasti náboru také pro jiné společnosti na trhu. Společnost Lutech Resources vznikla roku 1992 jako dceřiná společnost současné společnosti McDermott. Jméno společnosti vzniklo spojením zkratek ze slov “Lummus Technical Services”. Hlavní aktivitou společnosti je vyhledávání a zprostředkování vhodných zaměstnanců v inženýrských a designerských, případně i jiných technických oborech, převážně v oblasti zpracování ropy a zemího plynu po celém světě. Lutech Resources je plně integrována ve všech větších pobočkách McDermott po světě.

 

Do výběrového řízení se můžete přihlásit on-line zasláním svého životopisu a případně motivačního dopisu prostřednictvím tlačítka „Odpovědět“.

Pokud jste nenalezli vhodnou pozici a chcete nás kontaktovat přímo, můžete tak učinit emailem: jobsCZ@mcdermott.com pro McDermott pozice denisa.dvorakova@lutechresources.com pro volné pozice v jiných společnostech.